zaterdag 31 mei / 11:00 – 17:00
Op zaterdag 31 mei vind je me op een spirituele beurs in Twijzel (Friesland). Natuurlijk hoop ik dat je er dan ook zult zijn, want ik zit te popelen om je daar te bedienen met familieopstellingen (tafelopstellingen) en helpende gesprekken.
Natuurlijk neem ik dan nog wat kaarten mee, voor als je een kaart wil trekken. Laat je maar verrassen. Al je vragen zijn welkom.
Een beursconsult kost die dag 25 euro en dat is een leuke kennismakingsprijs. Je kan op zo’n beurs ook met wat collega’s kennismaken en er een mooi dagje uit van maken.
De toegang is gratis voor kinderen tot 12 jaar, anders 4 euro. Lezingen, workshops en parkeren zijn gratis.
Mijn collega’s en ik staan die dag helemaal voor je klaar om lichaam en geest weer te laten stromen, en/of je vragen te beantwoorden. Ik kijk ernaar uit om je weer te ontmoeten op deze gezellige beurs!
Tot dan!
Interessant? Schrijf je dan in!
Als je inschrijft dan krijg je automatisch bericht van alle nieuwtjes.
Hoera! Je hebt je succesvol ingeschreven. Tot gauw!